Centrum Kreatywnego Rozwoju CKR to zespół profesjonalistów z różnych dziedzin życia (psychologia, wychowanie fizyczne, fizjoterapia) z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wierzymy, że każde dziecko ma szansę na rozwój i wykorzystanie własnego potencjału, jeśli tylko damy mu taką możliwość. Dlatego stworzyliśmy warsztaty kreatywnego rozwoju, podczas których wspieramy  kreatywność, innowacyjność, oraz kształtujemy otwartą i eksploracyjną postawę wśród dzieci i młodzieży. Udaje nam się to zrobić dzięki nowoczesnym metodom (takimi jak klocki Lego Education ®) i podejściu skupionym na tworzeniu przestrzeni, w której nasze dzieci mogą się swobodnie rozwijać i samorealizować. Wierzymy, że dzięki naszym warsztatom dzieci zaczną postrzegać naukę jako coś przyjemnego i interesującego, a nie jako przykry obowiązek.

Joanna Starczewska
          Absolwentka japonistyki, magister psychologii. Entuzjastka edukacji międzykulturowej, podejścia nieformalnego w uczeniu się, pracy warsztatowej i poznawania ludzi podczas swobodnej dyskusji. Międzykulturowe doświadczenie zyskała dzięki podróżom m.in. do Japonii, Armenii i Albanii. Jako wolontariuszka Stowarzyszenia „Jeden Świat” pracowała z dziećmi Romskimi i Czeczeńskimi. Odbyła szkolenia umiejętności trenerskich w Austrii, Niemczech i Polsce. Najlepszą szkołę dostaje jednak od swojej trzyletniej bratanicy. Miłośniczka kotów, dobrych książek i przejażdżek rowerowych.

Jakub Paruszewski
          Kończy studia psychologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu; jako specjalność wybrał psychologię edukacji, bo właśnie rozwój tego, jak człowiek myśli, uczy się i poznaje świat interesuje go najbardziej. W trakcie studiów prowadził warsztaty dla uczniów szkół podstawowych w Wielkopolsce, w ramach projektu Instytutu Psychologii UAM – Aktywny Mały Uniwersytet Latający; jako wolontariusz Stowarzyszenia „Jeden Świat” prowadzi warsztaty antydyskryminacyjne w poznańskich szkołach; miłośnik siatkówki, gier komputerowych oraz logicznych, dobrej książki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

Kadra Centrum Kreatywnego Rozwoju