Centrum kreatywnego rozwoju

PÓŁKOLONIE LETNIE 2021

„Starożytne Igrzyska” oraz „Komnata Tajemnic” czekają na śmiałków.

Robotyka

Twórcze warsztaty!

Gra tematyczna

zobacz co przygotowaliśmy:

W PROGRAMIE PÓŁKOLONII

W tym roku przygotowaliśmy dwa turnusy :”Starożytne Igrzyska” oraz „Komnata Tajemnic”. Wypoczynek skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat, a turnusy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Zapewniamy bogaty program wypoczynku, gwarantujący świetną zabawę i uwzględniający potrzeby rozwojowe dzieci. Dbamy o to, żeby zachować równowagę pomiędzy zajęciami realizowanymi wewnątrz budynków i tymi odbywającymi się na świeżym powietrzu.

Gra tematyczna

Seria zajęć nawiązująca do tematu przewodniego półkolonii, podczas których uczestnicy codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom, zdobywając nowe sprawności i umiejętności; w tym roku uczestnicy będą mieli okazję poznać dalsze losy sławnego „Fryzjera z Koszalina”, który pierwszy raz pojawił się u nas na półkoloniach w 2019 roku. Zobacz tutaj i tutaj

Twórcze warsztaty

Zajęcia edukacyjne mające na celu: pobudzenie wyobraźni, wytrwałości, otwartości oraz twórczego rozwiązywania zadań,

Robotyka

Dziecko samo zaprojektuje i zbuduje własnego robota!< Zajęcia edukacyjne, na których uczestnicy budują i programują własne roboty.

Zrób to sam

zajęcia, na których uczestnicy tworzą użyteczne przedmioty z materiałów ogólnodostępnych

Wizyty na basenie

Z elementami nauki pływania oraz podstaw samoratownictwa*( z możliwością wyrobienia karty pływackiej, w trakcie trwania turnusu)

Odlotowe eksperymenty

Chemia, fizyka, kryptografia! Pomagamy dzieciom odkryć te dziedziny nauk w łatwy i przystepny sposób. Zajęcia na których uczestnicy zanurzą się w świat chemii i fizyki doświadczalnej.

w cenie półkolonii

ZAPEWNIAMY

  • Ciepłą i serdeczną atmosferę,
  • Autorski program zajęć zbudowany na kanwie tematu przewodniego, uwzględniający różnorodne formy aktywności, od prac plastycznych, konstrukcyjnych po zabawy ruchowe, sportowe, czy eksperymenty naukowe,
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  • Wyżywienie: codziennie drugie śniadanie, obiad dwudaniowy oraz napoje,
  • Opiekę w godzinach 7.30-16.30,
  • Dyplom ukończenia półkolonii i pewnie coś jeszcze… 🙂
  • Zgłoszenie półkolonii w Kuratorium Oświaty.

Warsztaty kreatywne dla dzieci na pikniku rodzinnym Sun Garden 2019. Rozwiązywanie problemów to nasza specjlaność.

Poznaj nas i nasze zajęcia

Łukasz i Kuba

Jesteśmy twórcami Centrum Kreatywnego Rozwoju. Od 2015 roku zajmujemy się organizacją, tworzeniem oraz prowadzeniem zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, związanych z kształtowaniem kluczowych kompetencji współczesnego świata takich jak twórczość, kreatywność, innowacyjność. Prowadzimy warsztaty z robotyki w szkołach, przedszkolach, bibliotekach. Organizowaliśmy lub współorganizowaliśmy zajęcia tematyczne takie, jak Dzień Chłopaka, Mikołajki, Kreatywne Ferie, Dzień Dziecka, imprezy urodzinowe w grupach do 30 osób, czy stoiska na imprezach plenerowych (Dni Turku, Magia Świąt, Imprezy pracownicze Sun Garden). W okresach letnich zorganizowaliśmy trzynaście półkolonii przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Turku.

gdzie i kiedy ?

dOSTĘPNE TERMINY TURNUSÓW

TURNUS

23-27.08.2021
KOMNata tajemnic

TO JUŻ CZAS

ZAPISZ SWOJĘ DZIECKO JUŻ DZIŚ

Zgłoszenie możesz wysłać na adres biuro@ckr.edu.pl lub SMS na numerem 530 267 555 (Łukasz).  Potrzebne dane znajdziesz poniżej:

Zgłoszenia przesyłamy mailowo lub telefonicznie wraz z zaliczką wysyokośc 140 zł za turnus. Wpłatę zaliczki prosimy dokonać  w lipcu. (prosimy nie wpłacać pieniędzy w miesiącu czerwcu),

na nr konta: 27 1090 1229 0000 0001 3173 6949 w tytule podając imię i nazwisko dziecka wiek oraz nazwę turnusu.

690
640 zł
  • W PRZYPADKU ZAPISU DZIECKA NA OBA TURNUSY, LUB ZAPISU RODZEŃSTWA
690 zł
  • STANDARDOWA CENA

O przyjęciu na poszczególne turnusy decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: 530 267 555 (Łukasz)

© CENTRUM KREATYWNEGO ROZWOJU 2021