Centrum kreatywnego rozwoju & szkoła językowa myschool

zapraszają na:

lato pełne wrażeń

Na tropie skarbów

Niezapomniana podróż

Inżynierowie miasta przyszłości

Szalone igrzyska

zobacz co przygotowaliśmy:

ZAPRASZAMY NA „LATO PEŁNE WRAŻEŃ”

Centrum Kreatywnego Rozwoju we współpracy ze Szkołą Językową My School mają przyjemność zaprosić do skorzystania z oferty wakacyjnej na rok 2024. Połączyliśmy nasze siły, ponieważ wierzymy, że wspólnie możemy Państwu zaproponować bardzo atrakcyjny projekt skierowany do dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery turnusy półkolonii, różniące się tematem i formułą zajęć, ale połączone wspólną myślą przewodnią (odkrywaną w trakcie trwania wypoczynku). Dzięki temu każda z półkolonii będzie unikatowym doświadczeniem, a z drugiej strony turnusy pozostaną połączone wspólną nicią historii. I to ta opowieść, odkrywana, ale i za razem odgrywana przez uczestników wypoczynku, zapewni dzieciom „Lato pełne wrażeń”. Oczywiście podczas półkolonii dzieci będą miały okazję uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, robotyki, czy na basenie, ale warsztaty zostaną przygotowane tak, żeby współtworzyły przygodę, której uczestnikami będą dzieci.

Półkolonie jako role-play game (RPG)

Uczestnicy odgrywają różne rolę: detektywów, badaczy, inżynierów, odkrywców, graczy, podróżników. Wszystko to ramach przygody, której stają się świadkami, ale przede wszystkim bohaterami.

Wycieczki:

W każdym turnusie zabieramy dzieci na inny wyjazd: • Osada Babia Góra – Koło • Orientarium – Łódź • Baseny i park linowy – Uniejów • Ranczo Targówka - Miłaczewskie Młyny

Twórcze warsztaty:

Różnorodne zajęcia (plastyczne, techniczne, terenowe itd.), rozwijające kreatywność uczestników, podczas których dzieci będą zastanawiały się oraz tworzyły rozwiązania wyzwań, związanych z toczącą się przygodą.

Robotyka

Warsztaty z wykorzystaniem zestawów Lego® Education® oraz komputerów, na których dzieci będą miały możliwość budowania konstrukcji, zapoznania się z podstawami programowania oraz dowiedzenia się jak można wykorzystywać robotykę do rozwiązywania różnorodnych wyzwań. Oczywiście rozwiązywanie tych wyzwań będzie związane z naszą przygodą.

Samoratownictwo i snorkeling

Codzienne wizyty na basenie (poza środami), podczas których uczestnicy będą zwiększali swoje umiejętności samodzielnego korzystania z pływalni, przyswajali wiedzę na temat niebezpieczeństw związanych z wodą, ale także ćwiczyli sposoby radzenia sobie z nimi. To elementy nauki pływania, możliwość wyrobienia karty pływackiej w trakcie trwania turnusu, ale także nauka podstaw posługiwania się maską, fajką, rurką i płetwami pływackimi, dzięki czemu można będzie sprawdzić, jakie „tajemnice” kryją się pod wodą.

Język Angielski

Quizy, szyfry, zagadki, tajemnicze wiadomości, rozmowy z „bohaterami”, a wszystko to w języku angielskim. Szlifowanie języka i zwiększanie zasobu słownictwa, ale w postaci zabaw i aktywności w ramach naszej przygody.

w cenie półkolonii

ZAPEWNIAMY

  • Ciepłą i serdeczną atmosferę,

  • Autorski projekt: „Półkolonie w stylu Role-play game (RPG)” – aktywności i zajęcia zbudowane tak, żeby uczestnicy byli jak bohaterowie, uczestniczący i współtworzący dziejącą się przygodę opartą na kanwie tematu przewodniego. Wypoczynek oparty o różnorodne formy aktywności takie jak: robotyka, j. angielski, pływanie, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczno-techniczne.

  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,

  • Wyżywienie: codziennie drugie śniadanie, obiad dwudaniowy oraz napoje,

  • Opiekę w godzinach 7.30-16.30,

  • Dyplom ukończenia półkolonii i pewnie coś jeszcze… 🙂

  • Zgłoszenie półkolonii w Kuratorium Oświaty.

Poznaj nas i nasze zajęcia

O nas

Za projektem „Lato pełne wrażeń” stoi trójka pasjonatów, którzy postanowili stworzyć coś wyjątkowego dla waszych dzieci. Poznajecie nas?:)

Jeden z nas to instruktor nauki pływania – odpowiedzialny, pomysłowy survivalowiec. Jego zapał, doświadczenie sprawiają, że dzieci uczą się nie tylko pływać, ale też odnajdują w sobie siłę i pewność siebie.

Drugi w naszej trójce to niezwykle kreatywny instruktor robotyki. Jego pomysły zawsze zapierają dech w piersiach, a na warsztatach dzieciaki odkrywają pasję do nauki i technologii.

Trzeci to założyciel oraz nauczyciel szkoły językowej My School, dla którego jakość zajęć i rozwój młodzieży są najważniejsze. Jego zaangażowanie w projekt to gwarancja, że nasze półkolonie będą stały na najwyższym poziomie.

gdzie i kiedy ?

dOSTĘPNE TERMINY TURNUSÓW

I TURNUS

24-28.06.2024
Na Tropie skarbów

II TURNUS

15-19.07.2024
NIEZAPOMNIANA PODRÓŻ

III TURNUS

22-26.07.2024
INŻYNIEROWIE MIASTA PRZYSZŁOŚCI

IV TURNUS

29-02.08.2024
SZALONE IGRZYSKA

TO JUŻ CZAS

ZAPISZ SWOJĘ DZIECKO JUŻ DZIŚ

Zgłoszenia przesyłamy  telefonicznie wraz z zaliczką wysokości 250 zł za turnus. na nr konta: 27 1090 1229 0000 0001 3173 6949 w tytule podając imię i nazwisko dziecka wiek oraz nazwę turnusu.

1390
1290 zł
  • W PRZYPADKU ZAPISU DZIECKA NA WIĘCEJ NIŻ JEDEN TURNUS, LUB ZAPISU RODZEŃSTWA
1390 zł
  • STANDARDOWA CENA

O przyjęciu na poszczególne turnusy decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: +48577888207

© CENTRUM KREATYWNEGO ROZWOJU 2024